CANLI KAMERA YAYINI mızı izlemek için tıklayınız.
 

Yumrutaş Köyü Yardımlaşma Derneği ve Muhtarlığı tarafından siz değerli köylülerimizin hizmeti ne açılan Yumrutaş Köyü Canlı Kamera Yayını sayfamıza hoşgeldiniz.

 

Sayfamıza ilk defa giriyorsanız lütfen aşağıda belirtilen yönergeleri dikkatlice okuyup uygulayınız. Aksi taktirde kamera görüntüsü alamazsınız.

 
1. ADIM :
 

Online olarak canlı yayınımızı izlemek için öncelikle bilgisayarınıza kamera programı için gerekli olan Webwiev.exe programını indirip kurmanız gerekmektedir. Webwiev.exe programını bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız. İndirme linkine tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir download ekranı gelecektir. Bu ekranda bulunan Çalıştır butonuna tıklayınız.

 
 
2. ADIM :
 

" Çalıştır " butonuna tıkladıktan sonra 360 KB boyutunda bir dosya geçici dosya olarak bilgisayarınıza indirilecektir. İndirme işlemi bittiğinde karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda bulunan Install butonuna tıklayınız ve yükleme işlemi bitene kadar bekleyiniz.

 
 
3. ADIM :
 

Canlı yayınımızı izlemenize sadece bir adım kaldı. Sayfa başında bulunan Canlı Kamera Yayını butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda bulunan IP bölümüne 95.9.169.162 nolu IP numarasını yazınız ve Next butonuna tıklayınız. Bu aşamadan sonra kameralarımıza anlık olarak bağlantı kurulacak ve 8 ayrı farklı kameramızdan yapılan canlı yayınımızı izleyebileceksiniz.

 
 
İyi seyirler dileriz.
Yumrutaş Köyü Yardımlaşma Derneği ve Yumrutaş Köyü Muhtarlığı
www.yumrutas.com - www.yumyarder.com